Отримати знижку 20%

Про компанію Coral Club
/
Про компанію Coral Club
/
Про компанію Coral Club

Що вам може дати компанія Coral Club

Канадська компанія Coral Club працює на ринку оздоровчої продукції з 1998 року. Пріоритетний напрямок – біологічно активні добавки.

На відміну від інших компаній, Coral Club просуває не окремі продукти, а цілісну систему підтримання організму в здоровому і гармонійному стані. Ця система відома як Концепція (Технологія) Здоров’я. Чіткий покроковий алгоритм дій, який допомагає будь-якій людині зміцнити організм, повернути колишню молодість і енергійність.

Переваги для споживача

  • Знижка 20% від роздрібної ціни, участь в акціях, накопичувальний дисконт
  • Бонус 5% з купівлі за рекомендацією
  • Особистий консультант: персональне обслуговування і супровід
  • Гарантія якості: купівля безпосередньо у компанії

Про компанію Coral Club у цифрах

Глобальна присутність і розширення в Європі

З 350 точками продажів по всьому світу, Coral Club активно зміцнює свої позиції в Європі, відкриваючи нові офіси і роблячи свої продукти доступними для широкої аудиторії.

Асортимент і науковий підхід

Coral Club пропонує понад 150 продуктів для здоров’я і краси, розроблених за допомогою 350 дослідників і 11 унікальних патентованих формул.

Міжнародне визнання та якість

Понад 4000 сертифікатів якості підтверджують світовий стандарт продукції Coral Club, підкреслюючи її провідні позиції на ринку.

Доступність продукції

Coral Club забезпечує доставку своїх продуктів у 126 країн, роблячи здоровий спосіб життя доступним для кожного.

Присутність в Україні

З 35 офісами в головних містах України, включно з Києвом, Одесою та Харковом, Coral Club зміцнює свій вплив і пропонує широкий асортимент продуктів для здоров’я та краси.

Вигідніше інтернет-магазину

Ми - дистриб'ютор компанії, тому ви будете купувати продукт за цінами на пряму від виробника

Безкоштовні консультації

Даємо рекомендації щодо застосування залежно від ефекту, якого ви бажаєте досягти

Ми ближче будь-якого офісу

35 офісів продажів у 30 містах України. Плюс зручна доставка та оплата при отриманні

Сертифікати якості Coral Club

Для такого продукту, як біодобавки, сертифікація має вкрай важливе значення. Адже це, в першу чергу, питання безпеки нашого здоров’я.

Яку сировину використовують? У якій екологічній обстановці виростає? Чи застосовуються хімічно синтезовані барвники або консерванти? Чи містить продукт пестициди, гормони?

Найвища планка оцінки якості в усьому світі – сертифікація за стандартами GMP (Good Manufacturing Practice). Означає, що продукція вироблена в суворій відповідності з необхідним хімічним складом в умовах, що не допускають потрапляння сторонніх речовин, а також належним чином упакована, що гарантує збереження всіх властивостей протягом терміну придатності.

Біодобавки Coral Club мають сертифікати GMP, ISO (International Organization for Standardization), НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points), незалежних лабораторій. Перевіряються на вміст бактерій і грибів, нітратів і важких металів, радіоактивних ізотопів.

Не менш важливими є національні сертифікати відповідності. Вони підтверджують, що продукт повністю відповідає законодавству країни. Наприклад, це стосується допустимих концентрацій діючих речовин у капсулі, їх співвідношення, дозувань.