Отримати знижку 20%

4 компоненти чоловічого здоров’я
/
4 компоненти чоловічого здоров’я
/
4 компоненти чоловічого здоров’я

ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я. ЯК ЖИТИ ДОВГО І З ЗАДОВОЛЕННЯМ

ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я

Чоловіки, давайте поговоримо відверто про те, що часто ігноруємо – про наше здоров’я. Чомусь ми любимо думати, що безсмертні доти, доки наш організм не почне бунтувати.

Я, Сергій Тумаков, власник цього ресурсу. Також, як і багато хто з тих, хто читає цю статтю, планую жити довго і якісно. Мені подобається стежити за своїм здоров’ям, але я також закидав цю справу. У мене погіршувалося самопочуття, з референсів виходили показники аналізів, я запливав жиром і моє лібідо різко падало.

Я знаю, що найпоширеніша причина чоловічих похоронів – це серцево-судинні захворювання, усілякі бляшки і тромби в крові. Так от, це не жарти – кожен із нас може опинитися на краю, якщо не візьмемо своє здоров’я у свої руки, і цей край може вже настати в 30 років.

На цьому сайті я поділюся інформацією, яка змінила моє життя і життя моїх друзів та незнайомих споживачів. Я дам на 100% робочі методики зміни свого здоров’я. Уся інформація буде написана зрозумілою мовою і проста в застосуванні.

АЛЕ ЩОБ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДАЛА ВАМ РЕЗУЛЬТАТ, ПОТРІБНО НАСАМПЕРЕД ВАШЕ БАЖАННЯ

Збірник моїх статей для чоловіків не допоможе вас витягнути з реанімації, але 100% допоможе помітно змінити ваше самопочуття, якщо ви вже підсіли і втомилися від хронічних проблем зі здоров’ям.

І так, почнемо. Спочатку пробіжимося по основі, яку має розуміти кожен чоловік, а далі підемо по тонкощах!

Перше, що потрібно прийняти – регулярний огляд у лікаря (або щорічно здавати аналізи) якщо вам за 40. Так, це не найприємніше побачення у вашому календарі, але це може врятувати ваше життя. Профілактика краща за лікування, і рання діагностика може запобігти багатьом неприємностям. Про аналізи я написав велику статтю: що здавати, як їх розуміти без лікаря і які дії робити

Харчування – наша паливна суміш. Ми не заправляємо наші авто дешевим бензином, то чому ж ми годуємо себе фаст-фудом і напівфабрикатами? Білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали – це будівельні блоки для нашого тіла. Без них наш організм працює на знос, і це неминуче призведе до поломки.

А тепер про психологічне здоров’я – чоловікам властиво мовчати про свої проблеми, але стрес і емоційне вигорання можуть вдарити по вашому здоров’ю (знизити імунітет) не гірше за будь-яку інфекцію. Вчитися справлятися зі стресом, рекомендую навіть шукати підтримку у фахівців – це не ознака слабкості, а ознака мудрості!

За статистикою, ми живемо менше жінок, і багато в чому це результат нашого ставлення до власного здоров’я і способу життя. Пора перестати ігнорувати цей факт і почати діяти.

Здоров’я – це не тільки ваше право, а й ваша відповідальність. Зрештою, від того, наскільки серйозно ви ставитеся до свого здоров’я, залежить не тільки ваше життя, а й комфортне життя тих, хто вас любить і від вас залежить…

4 ФАКТОРИ ЧОЛОВІЧОГО ЗДОРОВ'Я

Перший фактор

Наші судини мають бути еластичними, а кров – чистою. Це не просто питання комфорту, це питання життя і смерті. Кожний вітамін, кожен мінерал, кожен гормон залежить від цього життєво важливого потоку. Саме тому так важливо стежити за якістю води, яку ми п’ємо, за тим, що ми їмо, і за нашими генетичними особливостями.

Другий фактор

Середовище, в якому ми живемо, має бути наповнене змаганням і стресом, але тільки тим, яке робить нас сильнішими. Так, наші тіла створені для боротьби, для досягнення успіху. Тестостерон, норадреналін, серотонін, дофамін – це наш коктейль переможця. Але пам’ятайте, конкуренція має бути здоровою, а не руйнівною.

Третій фактор

Життя без контролю і дисципліни – це шлях до ранньої могили. Чому мужики помирають раніше? Відповідь проста – через неконтрольоване життя, сповнене шкідливих звичок. Алкоголь, тютюн – ці “радощі” життя ведуть нас до катастрофи.

Четвертий фактор

Наш мозок – це командний центр, і його здоров’я безпосередньо залежить від попередніх трьох чинників. Якщо ми за ними стежимо, то мозок працюватиме як годинник. Ми не можемо стрибнути вище своєї голови, але ми можемо переконатися, що наш мозок працює на повну потужність.

Усі перелічені вище 4 фактори робляться через:

  • створення правильних умов для життя;
  • якісного харчування;
  • формування здорового та усвідомленого оточення;
  • застосування якісних натуральних БАДів;
  • контролю здоров’я через аналізи крові та профілактичні огляди;
  • помірні фізичні навантаження на великі групи м’язів (ноги, спина, груди)

За кожним фактором мною написані докладні статті. Сюди входять такі теми щодо чоловічого здоров'я:

“Контроль здоров’я через аналіз крові” – дізнайтеся, які аналізи допоможуть вам слідкувати за здоров’ям і як поліпшити їхні результати.

“Технологія здоров’я: крок за кроком” – ваш персональний алгоритм повернення до життя без хвороб.

“Гормональний баланс: ключ до чоловічого здоров’я” – розуміння вашої гормональної системи та способи її оптимізації.

“Серце і судини: як не здутися в самому розквіті сил” – стратегії профілактики та відновлення, щоб ваше серце працювало до 100 років

“Мистецтво міцного сну” – методи для поліпшення якості вашого сну та його позитивний вплив на здоров’я.

“Шлях до підвищення лібідо” – природні та безпечні способи для посилення вашої сексуальної енергії.

“Управління стресом і гормоном кортизолом” – стратегії для зниження стресу та його впливу на ваше здоров’я.

“Підступний гормон пролактин” – як позбутися ліні, рефлексії та перейти до активних дій.

“Мозок: головний бос” – як годувати і тренувати свій мозок, щоб він працював як швейцарський годинник.

“Фізична форма і здоров’я” – поради щодо ефективних тренувань для поліпшення фізичної форми, підвищення тестостерону та чоловічої сили.

Чоловіче здоров'я у вашому месенджері Телеграм

Як ви зрозуміли, чоловіче здоров’я – це не капсула цинку після сніданку чи пара хвилин дихальних вправ, здоров’я – це ваш стиль життя. Це повсякденні дії, які прокачують вас зсередини, зміцнюють кожен орган і збільшують шанси прожити довге, повноцінне життя.

Так, генетика – це ваш стартовий пакет. Деяким щастить більше, іншим менше. І так, місце, де ви живете, теж відіграє свою роль. Жити поруч із металургійним заводом – це як грати в рулетку зі своїм здоров’ям щодня.

Питання чоловічого здоров’я для мене – це не порожні слова. Понад 15 років я щільно працюю в цьому напрямі та знаю толк і в жіночому здоров’ї. 80% моїх споживачів – це жінки, які постійно дбають про своє самопочуття. Але тепер, я бачу, що і чоловіки почали прокидатися. Молодь уже не хоче чекати пенсії, щоб почати турбуватися про свої суглоби та серце. Вони готові діяти, і це надихає!

Тільки от біда в тому, що ентузіазм щодо здорового способу життя часто швидко згасає. Чому? Тому що багато дій відбуваються без системи. БАДи купують у сумнівних продавців, а тренування іноді більше шкодять, ніж допомагають.

Саме тому я створив закритий чоловічий канал у Telegram. Там кожен, хто серйозно налаштований на зміни і готовий дотримуватися перевірених рекомендацій, може отримати доступ, попередньо оформивши особистий ID-номер у Coral Club. У цьому каналі немає місця хаосу – тільки чіткі та зрозумілі поради, які дійсно працюють.

Сергій Тумаков Бізнес з Coral Club

Ми обговорюємо все – від фізичної активності до здоров’я судин, від гормонального балансу до правильного вибору вітамінів і БАДів (90% рекомендацій це продукція Coral Club). Ефіри з актуальними темами проходять кілька разів на місяць, і кожне питання знаходить свою відповідь.

І пам’ятайте, чоловіче здоров’я – це набагато більше, ніж просто відсутність хвороб. Це стан, коли ви перебуваєте на піку своїх фізичних можливостей, відчуваєте психологічну стабільність і почуваєтеся соціально активним і затребуваним. Саме такий стан дає змогу чоловікам втілювати свої мрії в реальність, досягати цілей і жити життям, сповненим сенсу і задоволення. Турбота про чоловіче здоров’я – це не розкіш, а необхідність для тих, хто прагне успіху в кожній сфері життя. 

Стати учасником чоловічого каналу

Зв’яжіться з організатором каналу Сергієм Тумаковим:

  • ви оформляєте свій ID-номер Coral Club (займе 3 хвилини вашого часу);
  • у вас з’являється доступ до каналу;
  • вивчайте / застосовуйте актуальну та перевірену інформацію від практиків у темі чоловічого здоров’я