Отримати знижку 20%

Кораловий Клуб сертифікати
/
Кораловий Клуб сертифікати
/
Кораловий Клуб сертифікати

Якість продукції Coral Club

Кораловий клуб сертифікати

Продукти, що випускаються компанією Coral Club, відповідають усім галузевим стандартам якості. БАДи виготовляються з висококласної сировини на заводах, що мають усі необхідні ліцензії та допуски. Останні дотримуються правил виробництва GMP – це означає, що застосовуються винятково нові технології, сучасне обладнання, а на кожному етапі здійснюються найсуворіші перевірки на відповідність встановленим вимогам.

Чому варто довіряти продуктам, виробленим у Канаді та США?

Якщо розібратися, то стандарти GMP передбачають комплекс усіх вимог ДСТУ, СНиПів, пожежної безпеки, а також – розфасовки БАДів у спеціальних чистих приміщеннях (передбачається специфічний режим фільтрації повітряних мас, наявність вхідних шлюзів). Ці жорсткі вимоги на 100% виконуються тільки в США і Канаді.

Якісна сировина – надійний продукт – задоволений клієнт

Насамперед, стандарти GMP передбачають вхідну якість сировини, з якої надалі виготовлятимуть продукт. Перед запуском до виробництва, а також уже після закінчення капсулювання відбувається перевірка на безпеку та чистоту (сировину поміщають у так званий карантин).

У виробничих приміщеннях ретельно продумані системи електрифікації, теплопостачання, вентиляції, каналізації тощо. Чітко контролюються температурні, вологісні показники, склад повітря.

Усі працівники – дотримуються особистої та гігієни праці, на робочому місці присутні тільки в спеціальній формі.

Щойно пройдено всі стадії перевірок, продукт допускається до фасування (таблетки, капсули), бутлювання (рідкі форми), етикетування.

Далі продукт у звичній для вас формі надходить на склади – і тут також триває контроль. Щоб отримати заключний аналіз, проводиться забір по одиниці продукції з кожної виробничої серії (ці зразки зберігаються до закінчення термінів придатності).

Здійснюється перевірка за:

  • органолептиці;
  • мікробіології;
  • маркування;
  • фізико-хімічними показниками

Як бачите, продукція Coral Club проходить 3 стадії суворої перевірки перед допуском до реалізації. Всі клієнти компанії впевнені в безпеці, екологічній чистоті та ефективності одержуваних БАДів.

Документи, які підтверджують дозвіл продажу продукту на території України, ви можете побачити у всіх офіційних представництвах компанії. На сьогодні їх близько 35.

Точну адресу і дисконтний номер (обов’язковий для покупок у представництвах компанії) ви можете отримати у нас – незалежних дистриб’юторів Коралового Клубу.

Задати питання через Telegram

Не витрачай час на пошук інформації, просто напишіть нам. Відповідаємо швидко. З вами на зв’язку Юлія, дистриб’ютор Coral Club:

  • допоможемо оформити знижку;
  • проконсультуємо щодо добавок Coral Club;
  • дамо дієві рекомендації щодо харчування