Отримати знижку 20%

Вітаміни Коралового Клубу – асистенти вашого здоров’я
/
Вітаміни Коралового Клубу – асистенти вашого здоров’я
/
Вітаміни Коралового Клубу – асистенти вашого здоров’я

Вітаміни Коралового Клубу – асистенти вашого здоров’я

Вітаміни Коралового Клубу - асистенти вашого здоров'я

Компанія Кораловий Клуб зробила акцент не тільки на розробці продуктів для поліпшення води, а й створення універсальних вітамінно-мінеральних комплексів. Ці елементи є життєво важливими для людини – жоден з органів не здатний нормально функціонувати за їхнього гострого дефіциту.

Вітаміни створені суворо з дотриманням стандартів якості та мають сертифікати GNP. У їхній основі тільки натуральні компоненти природного походження. У складі повністю відсутні елементи, отримані штучним шляхом. Вітаміни Корал Клубу – це простий шлях до здоров’я і краси. Пропонуємо список основних продуктів, що містять у своєму складі оптимальну кількість елементів для підтримання гарного самопочуття і працездатності.

Популярні комплекси Coral Club з вітамінами та мінералами

Алтімейт

Алтімейт – це збалансований комплекс вітамінів, мінералів, призначений для заповнення дефіциту корисних речовин в організмі. Застосування продукту дасть змогу запобігти зниженню захисних сил організму, нормалізувати роботу всіх систем органів, зокрема серцево-судинної та травної.

Алтімейт – унікальний продукт, який допомагає повернути здоров’я і красу волоссю, нігтям і шкірі. Ідеально підходить для профілактики авітамінозу протягом усього року.

Приймати Алтімейт потрібно по одній таблетці двічі на добу після або під час їди.

Tasty B

Комплекс вітамінів групи В призначений для збереження здоров’я і зміцнення нервової, серцево-судинної системи. За регулярного застосування поліпшується концентрація уваги, пам’ять. Активна участь у клітинному метаболізмі дає змогу прискорити обмін жирів, білків і вуглеводів. Вітаміни групи В рекомендуються і для стабілізації емоційного стану, допомагають контролювати вміст холестерину в крові, запобігти утворенню тромбів на стінках судин.

Приймати продукт Tasty B потрібно перед їжею по 1 таблетці на день.

Спіруліна

Органічна добавка, основу якої складають морські водорості спіруліна. Дія вітамінів і мінералів спрямована на підвищення захисту від впливу вільних радикалів, антиоксидантів, поліпшення стану органів зору.

БАД зміцнює імунну систему, уповільнює процес природного старіння організму.

Приймати Спіруліну рекомендується в разі інтоксикації, анемії, порушення обміну речовин. Важливі мікроелементи продукту Коралового клубу містяться в органічній формі, тому добре засвоюються. Комплекс сприяє виведенню токсичних речовин, зокрема пестицидів, що потрапили разом із продуктами харчування.

Приймати Спіруліну потрібно по 2-4 капсули на день, бажано під час їжі або зразу після. 

Цинк

Цинк бере активну участь у поділі клітин, тому при його дефіциті порушується формування імунітету, знижуються захисні сили організму. Цинк підтримує оптимальну кількість вітаміну Е в крові, сприяє відновленню і поліпшенню стану шкірних покривів, волосся і нігтів.

Приймайте по 1 таблетці на день протягом місяця.

Селен

Продукт Коралового клубу, призначений для стабілізації серцевої діяльності, запобігання розвитку атеросклерозу, зміцнення імунітету. Крім основних властивостей, Селен покращує еластичність шкіри, призупиняє процес старіння. Корисний у разі анемії, онкологічних захворювань, недуг серця і сечовидільної системи.

Застосовувати потрібно по 1 таблетці на добу.

Якщо вам потрібна детальна консультація фахівця, щоб вибрати вітаміни Коралового клубу, зверніться до консультанта. Ми допоможемо визначити проблему і підібрати потрібний комплекс для відновлення і зміцнення здоров’я.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

  • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
  • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
  • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету