Отримати знижку 20%

7 фактів про грибкові захворювання шкіри
/
7 фактів про грибкові захворювання шкіри
/
7 фактів про грибкові захворювання шкіри

7 фактів про грибкові захворювання шкіри

7 фактів про грибкові захворювання шкіри
  • близько 1 млрд. людей уражені мікозами;
  • від 5 до 25% населення мають грибок нігтів;
  • до грибкових інфекцій схильні до 20% жителів нашої планети, вони здатні становити небезпеку для людей різного віку.

Виявляється, лупа, розшарування нігтів, лущення шкірних покривів, поява незвичних виділень із піхви, наліт у порожнині рота, вух – це ознаки шкірних грибкових захворювань.

Що важливо знати про грибки, щоб уникнути ураження ними організму?

shho vazhlivo znati pro gribki

Неможливо повністю себе убезпечити від впливу грибка

Існує безліч різновидів грибків, але не всі вони завдають шкоди організму людини. Особливу небезпеку становлять кандида та дерматофіти – саме вони харчуються кератином, який і міститься в нігтях і шкірі людини. Грибки живуть колоніями, паразитують – запобігти потраплянню в організм практично неможливо. Вони – скрізь:

  • у фільтрах кондиціонерів;
    зіпсованих, заражених продуктах харчування;
  • у повітрі.

Бронхіт, астма, риніт, отит, мігрень, алергія – багато спор спричиняють серйозні захворювання дихальної системи.

З кожним роком захворюваність на грибкові інфекції зростає – за 10 років практично в 2,5 раза.

Грибкове ураження організму складно діагностувати

Грибів, які спричиняють мікози, існує до 500 видів. І досить складно призначити справді правильне лікування, адже визначити причину проблеми дуже складно. Лікарські засоби ефективні в певних випадках і впливають тільки на конкретний тип грибка.

Безпечніший метод – не вдаватися до медикаментів, а скорегувати харчування і допомагати організму прийомом біологічно активних добавок. Такий варіант – оптимальне рішення щодо дорослих і дітей.

Важливо розпізнавати ознаки грибкового захворювання

Боротьба з грибком передбачає створення несприятливих умов для життєдіяльності та розмноження грибка. І не настільки важливо виявити його тип, як точно зрозуміти – чи грибок причина тривожних симптомів. Серед таких ознак:

  • лущення, розшарування шкірних покривів;
  • свербіж в ураженій ділянці;
  • проблемне місце намокає, тріскається, покривається бульбашками.

Є білі виділення на слизових? Це однозначно грибок. Шкіра між пальцями ущільнилася і взялася борозенками, нігтьова пластина змінила колір або вкрилася плямами – це також спричинено грибком.

Зауважте, що в холодну пору року мікроорганізми трохи сповільнюють розвиток, помітно поліпшення стану шкіри. А ось із приходом весни настають і загострення – грибки люблять вологе й тепле середовище.

За допомогою мазі з грибком не впоратися

Якщо грибок проявив себе на поверхні шкіри, нігтях, то це означає, що він уже конкретно оселився в організмі. І місцевий вплив за допомогою мазей і гелів однозначно не буде ефективним, якщо паралельно не виконувати періодичне очищення організму.

Дуже добре допомагають у комплексному підході олія чайного дерева і бальзами, що складаються з неї. Ефективні ванночки з морською сіллю, мікрогідрином, а також жир страуса ему, який допомагає відновити шкірні покриви.

Кандида живе в кожному організмі

Кандида – це один із найпоширеніших видів грибка, який здатний вражати як шкірні покриви, так і слизові. Присутній мікроорганізм у кожного (місце дислокації – товстий кишечник). Завдяки йому забезпечується переробка неперетравлених поживних речовин, виведення продуктів розпаду внаслідок обмінних процесів.

Якщо ж середовище стає патогенним, нешкідлива бактерія швидко розмножується і призводить до серйозних проблем зі здоров’ям. Є навіть лікар, який займається виключно захворюваннями, спричиненими кандидою (кандидолог).

Знищити грибок повністю неможливо

Гриби існували на нашій планеті ще 400 млн років тому й донині. Вони здатні переносити різні умови:

  • кип’ятіння, заморозку;
  • висоту до 30 тис. метрів над поверхнею землі;
  • радіацію;
  • космос;
  • сірчану кислоту;
    несприйнятливі до антибіотиків.

Тому не вдасться повністю позбутися грибка, можна лише придушити його життєдіяльність, не допускати активного розвитку. Як це зробити? Всіляко зміцнювати імунітет, очищати організм від токсинів та інших продуктів розпаду.

Гриби повинні існувати

Гриби не несуть шкоди здоровому організму. Але вони насправді необхідні нашій планеті, адже є її санітарами. Саме гриби виділяють спеціальні ферменти, які сприяють розкладанню всіх типів тканин, матеріалів (зокрема загиблих рослин, тварин, комах тощо).

Тому нашою головною метою має бути не знищення чужорідних організмів, а зміцнення своїх захисних сил і зведення до мінімуму впливу грибків.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

  • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
  • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
  • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету