Отримати знижку 20%

Як спалити жир під час схуднення: 7 важливих моментів
/
Як спалити жир під час схуднення: 7 важливих моментів
/
Як спалити жир під час схуднення: 7 важливих моментів

Як спалити жир під час схуднення: 7 важливих моментів

Як спалити жир під час схуднення

В організмі все має бути збалансовано. Це впливає на стан здоров’я, правильну роботу всіх органів і систем. Особлива увага багатьох дієтологів прикута до жирового прошарку, який буває білим і бурим.

Перший тип становить основу цього типу тканини (є підшкірна і вісцеральна). Найшкідливіша частина розташована під епідермісом, вона локалізується на проблемних ділянках шкіри – ділянка живота, стегна, сідниці. Вісцеральна тканина оперізує органи – за надмірної кількості відбувається їхнє здавлювання, що заважає нормальному функціонуванню. Особливо це завдає шкоди печінці та серцю.

З чого починати налагодження самопочуття і як позбутися зайвого жиру?

Доведеться добряче попрацювати, адже в “білій” частині мало мітохондрій і капілярів, які зі свого боку відповідають за вироблення енергії та виробництво гормонів для спалювання жиру під час схуднення. Клітини характеризуються підвищеною швидкістю поділу. Цей процес запускається в той момент, коли вони переповнюються в результаті порушення балансу КБЖУ (кількість білків, жирів, вуглеводів).

Бурий тип жирової тканини має малий рівень ліпідів і достатню кількість мітохондрій. Такий склад сприяє швидкій витраті енергії для вироблення тепла. З віком прошарок зменшується і локалізується в області лопаток і шиї.

Наявність непотрібних сантиметрів шкідлива для здоров’я людини. Як позбутися зайвого жиру? Для цього потрібно:

  • спостерігати за споживанням БЖУ і кількістю “з’їдених” калорій;
  • займатися силовим тренуванням мінімум 3 рази на тиждень з акцентом на базових групах м’язів (ноги, спина);
  • прокачувати сідничні м’язи;
  • підтримувати активність у побуті;
  • пом’якшити кардіо;
  • заповнювати нестачу рідини;
  • зробити проблемну зону “гарячою”.

Тепер докладніше про кожен пункт

Схуднення зі спалюванням жиру передбачає зниження споживання солодкого, молочного та обмеження разового вживання білка (не більш як 30 грамів за один прийом)

Завдяки прогресу тепер не обов’язково виписувати кожен з’їдений продукт і підраховувати на калькуляторі. Досить один раз ввести його в базу і просто вибирати зі списку. Для правильного підрахунку споживаного жиру при схудненні потрібно враховувати вагу кожного інгредієнта. Для цього проводиться аналіз домашніх продуктів і готових страв у ресторані.

Активність у побуті має бути високою. На день за рекомендаціями ВООЗ бажано проходити не менше 10 000 кроків. Фіксувати результат допоможе спеціальний гаджет або додаток на смартфоні.

При неконтрольованому прийомі білка відбувається вироблення інсуліну. Він відповідає за ефективність зменшення жиру під час схуднення. Дієти з таким компонентом впливає не на “танення” сантиметрів, а на м’язи. Вони спалюються, тим самим відхиляючи стрілку ваг.

Пробігши півгодини, потрібно дати відпочинок м’язам. У цей час вони відновляться і зможуть далі нормально функціонувати. Якщо біг триває тривалий час, то плавиться вже тканина. Перед тренуванням бажано не їсти, а ще краще планувати його через 3 години після прийому їжі.

Дегідратація (зневоднення) впливає на схуднення та уповільнює процес спалювання жиру. Але вживати слід структуровану воду (1.5-2 літри на день), яка за складом ідентична міжклітинній рідині. Соки, бульйони, чай – це їжа, яка потребуватиме додаткового прийому води. У кип’яченому вигляді вода вимиває електроліти, від яких залежить функціонування клітин.

Там, де потрібне посилене фізичне опрацювання, має бути посилений кровообіг. Жир під час схуднення починає йти тоді, коли буде забезпечено злагоджену діяльність усіх складових. Якщо гормонів і кисню достатньо, а проблемна зона холодна, то процес спалювання йде не повною мірою. На допомогу прийдуть обгортання.

Як позбутися зайвого жиру? Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

  • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
  • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
  • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету