Отримати знижку 20%

Де можна купити живу воду, щоб зміцнити своє здоров’я?
/
Де можна купити живу воду, щоб зміцнити своє здоров’я?
/
Де можна купити живу воду, щоб зміцнити своє здоров’я?

Де можна купити живу воду, щоб зміцнити своє здоров’я?

Де можна купити живу воду.

Властивості живої води знайомі людині здавна. Нею лікували від багатьох захворювань, починаючи від болю в горлі й закінчуючи серйозними проблемами внутрішніх органів. Цілющі властивості пояснюються особливостями структури рідини. Раніше не було електрочайників, побутової техніки, та й екологічна ситуація була набагато кращою – сьогодні ж згубний вплив на молекулярні сполуки рідини “на обличчя”.

Виникає запитання, де можна купити живу воду, якщо нас на кожному кроці оточує забруднена, що несе негативну інформацію? Таку не продають, але запросто можна приготувати самостійно, використовуючи спеціальний прилад або “народні” способи.

МЕТОДИ СТРУКТУРУВАННЯ ВОДИ

Спеціальний прилад для отримання живої води дає змогу досягти бажаного результату швидше. Але структуровану рідину можна отримати і без особливих пристосувань у домашніх умовах. І ось деякі з них:

Заморожування.

Береться звичайна сира вода і поміщається в морозильну камеру (стоїть там, поки з’явиться перший лід). Після цього незастиглу рідину потрібно перелити в іншу посудину і почекати, поки вода буде промерзлою на 2/3 частини від усього об’єму ємності. Як і першого разу, лід потрібно усунути.

Є спосіб простіший, без переливань і знімання льоду. Потрібно просто взяти воду і заморозити, після чого дістати і залишити на кілька хвилин під струменем проточної води практично до повного розморожування. Як зрозуміти, що жива вода готова? У вас у підсумку має залишитися серцевина розміром з волоський горіх, яку далі розморожувати не можна – краще відразу викинути.

Намагнічування.

Структурувати воду можна за допомогою спеціальної магнітної воронки. Її часто використовують при виробництві фільтрів для води. Вона має вигляд насадки і монтується на кран.

Намагнічування.

Структурувати воду можна за допомогою спеціальної магнітної воронки. Її часто використовують при виробництві фільтрів для води. Вона має вигляд насадки і монтується на кран.

Використовувати спеціальні камені – шунгіти. Їх поміщають у воду, але перед цим потрібно гарненько промити, розмістити на дні ємності й почекати три дні.

Раніше цього терміну воду пити не можна, оскільки вона не матиме всіх необхідних корисних властивостей. Спосіб має низку недоліків: на каменях періодично виникає білий наліт, який з часом потрібно видаляти. Шунгіти можна використовувати тільки півроку, потім слід купувати нові.

КОРАЛ-МАЙН ВІД КОРАЛОВОГО КЛУБУ - ПРОСТО І ЛЕГКО

КОРАЛ-МАЙН ВІД КОРАЛОВОГО КЛУБУ

Найшвидший і найефективніший спосіб, що не потребує використання приладу для отримання живої води, – це застосування подрібненого корала в добавці Корал-Майн від міжнародного виробника компанії Coral Club.

Що зробить саше-пакетик Корал Майн зі звичайною водою протягом 10 хвилин?

 • змінить її інформаційну структуру;
 • поліпшить окислювально-відновний потенціал;
 • наситить мінералами;
  знизить рівень жорсткості;
 • приведе в норму рН.

Корал-Майн від Коралового Клубу просто використовувати.

Для цього знадобиться розрахувати об’єм води, що вживається за добу – налити рідину в ємність і опустити в неї пакетик. 5-10 хвилин – Коралова вода готова.

Як бачите, не обов’язково купувати спеціальний прилад для отримання живої, структурованої води і використовувати “народні методи”.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЗВИЧАЙНА ВОДА ВІД ЖИВОЇ?

Вода в будь-якому своєму прояві потрібна для правильної роботи організму. Її нестача в розмірі:

 • 1% – викликає спрагу;
 • 2% – знижує витривалість;
 • 3% – призводить до виникнення відчуття втоми і занепаду сил;
 • 5% – у людини спостерігається прискорений пульс, нудота, апатичний стан;
 • 8% – з’являються галюцинації;
 • 10% – людина впадає в кому;
 • від 12% – призводить до смерті.

Вода потрібна не тільки для підтримання життєдіяльності на належному рівні, а й для краси, здоров’я та просто гарного настрою. Тому вона має бути структурованою.

Головна її відмінність від звичайної – очищення організму від шлаків і токсинів, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, усунення вогнищ запалення, зниження рівня цукру в крові тощо.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЖИВУ ВОДУ В УКРАЇНІ?

Де можна купити живу воду і попередити появу серйозних захворювань, продовжити молодість і роки життя? Багато хто вдається до купівлі в інтернеті, аптеці.

Але як відрізнити живу воду від мертвої? Візуально це зробити досить складно – впевненості додасть самостійне виготовлення. Тим паче, якщо цей процес займає не більше 10 хвилин, як з пакетиками Корал-Майн.

ВАРТІСТЬ КОРАЛ МАЙН НА ПРЯМУ ВІД ВИРОБНИКА В УКРАЇНІ:

 • Роздрібна: 971.25 грн
 • Дисконтна: 777.00 грн

За цю ціну ви купуєте упаковку Корал Майн на 30 днів. Один пакетик використовується на 1,5 літра води, яку потрібно протягом дня випити. За 25 грн. на день ви отримуєте живу, мінеральну, лужну та смачну воду. Зручно, швидко, корисно. Детальніше про Корал Майн.

На сьогодні в Україні відкрито близько 33 магазинів компанії у всіх регіонах, а також є зручна доставка з центрального складу в Києві з оплатою при отриманні.

Звертайтеся по допомогу до офіційних дистриб’юторів Коралового Клубу – вони розкажуть, як купити Коралову воду, допоможуть оформити безкоштовний дисконтний номер і дадуть розгорнуту консультацію щодо оздоровлення організму.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету