Отримати знижку 20%

Дитяча антипаразитарна програма
/
Дитяча антипаразитарна програма
/
Дитяча антипаразитарна програма

Дитяча антипаразитарна програма

Дитяча антипаразитарна програма

Програма проти паразитів для дітей від Coral Club

Антипаразитарна програма для дітей – це набір натуральних добавок від канадської компанії Coral Club, які потрібно приймати протягом 45-60 днів.

Програма проти паразитів (глистів, лямблій, бактерій та інших найпростіших) враховує фізіологію дитячого організму.

В даний комплекс входить від 5 до 10 добавок. Кількість продукції залежить від запитів батьків та проблем у дитини.

Програма повністю натуральна та не викликає побічних ефектів. Її можна використовувати від 2 років.

До двох років ми рекомендуємо застосовувати лише дві-три добавки:

 • Чорний Горіх – протиглистна добавка. Приймайте по 1 капсулі на день, розділивши на два прийоми після їди. Дуже добре половинку капсули розмішувати з чимось смачним для дитини (банан, ягоди тощо), так вона легше з’їсть цю добавку;
 • Супер Флора – корисні бактерії для кишечника. Одна капсула на день між прийомами їжі. розділіть на 2-3 прийоми. Додавайте в йогурт, кефір або інші смачні для дитини продукти;
 • Папайя – рослинні ферменти з фрукта Папайя (фермент папаїн) і Ананас (фермент бромелайн) для допомоги в розщепленні білкових продуктів. Не розщеплений до кінця білок є чудовою їжею для паразитів

Чому зараз така актуальна антипаразитарна програма для дитячого організму?

 • велика кількість проблем у дитини зі здоров’ям пов’язана з паразитами в організмі. Часті застуди, висипання на тілі, алергія на продукти, шерсть, цвітіння та астма – це прямі ознаки того, що необхідно малюкові провести натуральну протипаразитарну програму.
 • батьки бачать, що застосування сильнодіючих препаратів проти паразитів з аптек шкодять організму дитині. порушення випорожнень і кишкової флори – це найменші проблеми, які можуть виникнути від хімічних препаратів з аптек.

Компанія Coral Club вже понад 20 років випускає високоефективні добавки у категорії “Антипаразитарні”. А ми (дистриб’ютори компанії) з упевненістю рекомендуємо цю продукцію, адже бачимо, які результати вони дають.

Чому з’являються паразити в дитячому організмі

 1. Порушення правил особистої гігієни. Безпосереднє попадання яєць глистів в організм через їжу та руки.
 2. Зниження секреції шлункового соку, що руйнує оболонки яєць глистів.
 3. Зниження імунітету.
 4. Порушення нормального мікробіоценозу кишечника.
 5. Незбалансоване харчування.
 6. Порушення відтоку жовчі та втрата її бактеріостатичних властивостей.
 7. Супутня грибкова інфекція.
 8. Порушення активності ферментів.

Що цікаво, перший пункт “Порушення правил особистої гігієни” не головна причина паразитів. Наразі головний винуватець паразитних інвазій у дітей – це надлишок солодкого в харчуванні (ідеальне середовище для життя паразитів) і загалом неякісне харчування.

Перше ураження організму дитини паразитами і неправильна боротьба з їхнього виведення (застосування сильних препаратів з аптеки) призводить до погіршення здоров’я (зниження імунітету), а це запускає процес нового зараження паразитами, і так, доки не перетвориться все це на астми, тяжкі харчові алергії, затримку в рості та розвитку дитини.

Тому так важливо одразу вирішити питання з паразитами у дитини. І ця стаття (програма) вам 100% допоможе, якщо ви, звісно, прислухаєтеся до всіх рекомендацій.

Алгоритм – купити баночку Чорного горіха і не змінювати повсякденне харчування – це просто викинуті гроші. Хочете результат у дитини й у себе (у вас буде міцніший сон і менше стресу, бо дитина буде здорова)? Тоді дотримуйтеся комплексного підходу!

Рекомендации Детская антипаразитарная программа

Рекомендації на дитячій антипаразитарній програмі

1. Дотримання правил особистої гігієни. Це база, з якої треба розпочинати.

2. Прямий антипаразитарний вплив. Як ми говорили вище, добавки, які будуть використані в протипаразитних програмах для дітей, мають бути 100% безпечними та натуральними.

Застосовуючи натуральні продукти, можна досягти ефекту звільнення організму від паразитів без виявлення інтоксикації.

Оптимальним для дітей визнано добавку Коралового Клубу Парафайт (докладніше про добавки нижче). Це виражений протигельмінтний продукт, м’якої дії, без побічних ефектів.

3. Під час проведення антипаразитарних програм в дітей віком необхідно включати ферменти. У дитячій практиці особливо ефективна Папайя.

4. Для підвищення ефективності та закріплення досягнутих результатів доцільно застосувати добавку для кишечника Супер Флора та імунітету Колострум (Молозиво).

5. Необхідно підтримувати в організмі оптимальний баланс водних запасів, віддаючи перевагу чистій, біологічно доступній воді.

6. Найголовніше – серйозне ставлення до того, чим ви годуєте своє дитя. Від батьків на 95% залежить, з яким здоров’ям дитина увійде у доросле життя.

Этапы антипаразитарной программы для детей

Етапи дитячої антипаразитарної програми від Coral Club

Перший Етап: очищення всього організму від паразитів

Тривалість цього етапу 3-4 тижні.

Мета: м’яко та комфортно провести дитину через очищення від паразитів, коригуючи харчування та додаючи БАД з урахуванням віку.

На першому етапі антипаразитарної програми вже помітні результати: зменшується прояв алергії, покращується сон, йде свербіж у попці та на шкірі, дитина краще їсть та інші приємні зміни).

До двох років ми рекомендуємо антипаразитарний продукт Корал Чорний Горіх – це виражена протиглистова добавка, яка у складі має головну діючу речовину – екстракт чорний горіх. Корал чорний горіх також пом’якшує випорожнення, що дозволяє прискорити виведення паразитів.

Як застосовувати:

1-2 роки – 1/3 капс 2 рази після їжі ранок та вечір. Розмішуйте з фруктом або іншою улюбленою їжею дитини.

Після двох років наша рекомендація – це Парафайт. Ця добавка містить понад 10 антипаразитарних рослинних екстрактів. Комплексно впливає попри всі види паразитів.

Застосування (відразу після їди):

 • 3-6 років – 1/2 капс 2 рази на день
 • 7-12 – 1 капс 2 рази
 • 12-14 від 1 до 2-х  капс 2 рази

Папайя – містить рослинні ферменти папаїн та бромелайн (витяжка з папаї та ананасу), допомагає розщепити білки, немає звикання, приємні на смак жувальні таблетки.

Можна давати дитині від 1 року:

 • 1-2 роки – 1/3 таблетки 2 рази після їжі ранок та вечір
 • 3-6 років – 1 таблетку 2-3 рази
 • 7-12 – 1-2 табл 2-3 рази на день
 • 12-14 від 1 до 2-х  таблеток після кожного прийому їжі

Сільвер-Макс  – розчин колоїдного срібла без смаку та запаху. Чудово антибактеріальний засіб. Допомагає у боротьбі з різними бактеріями та яйцями глистів.

Застосовуйте від 1 року:

 • 1-2 роки  – по /3 чайної ложки 3 рази на день між їдою;
 • 2-4 роки – 1/2 чайної ложки 3 рази на день
 • від 5 років по 1 чайну ложку 2-4 рази на день

Обов’язково на першому етапі прибрати солодкі газовані напої, солодощі з борошна найвищого гатунку. Це вся чудова кормова база для паразитів. наше завдання  – зробити максимально нестерпні умови для паразитів!

Другий етап: відновлення травлення та імунітету

Тривалість 2 етапу 30 днів

Мета: покращити роботу травного тракту, адже від його здоров’я залежить, чи з’являтимуться там паразити чи ні. З поліпшенням роботи кишечника зміцнюється і імунітет.

На другому етапі присутні 2 добавки, які впливатимуть на кишкову флору та природно коригуватимуть роботу імунітету.

Супер Флора

Добавка Супер Флора – це лакто- та біфідобактерії, відновлення нормальної кишкової флори, підвищення імунітету та роботи травного тракту. Здорове травлення та міцний імунітет – це запорука не появи паразитів гостриків, лямблій, грибків).

Приймайте:

 • 1/3 капсули (1-2 роки дитині) 2-3 рази на день за 15-30 хвилин до їди
 • 1/2 капсули (3-5 років) 2-3 рази на день також до їди
 • від 6 років по 1 капсулі 2-4 рази на день до їди

Колострум

Добавка Колострум ( Молозиво) – натуральний імуномодулятор, що посилює захисні функції організму у дітей та дорослих, не викликає звикання

 • 1/3 капсули (1-2 роки дитині) 2 рази на день одразу після їжі
 • 1/2 капсули (3-5 років) 2 рази на день після їди
 • від 6 років по 1 капсулі 2-3 рази

Харчування на цьому етапі дотримуйтесь такого ж, як і на першому!

Рекомендація! Доповніть програму Корал Майн

Наш 15-річний досвід показує, що застосування коралового кальцію для води Корал Майн дуже позитивно впливає перебіг антипаразитарної програми. Особливо це помітно на малечі 1-3 роки.

Корал Майн краще наповнює організм лужною водою, прискорює процеси виведення токсинів, які утворилися від паразитів.

ДІЗНАЙТЕСЯ АКТУАЛЬНУ ЦІНУ дитячої антипаразитарної програми

Напишіть нам у Телеграм (інші месенджери вгорі сайту) та отримайте безкоштовну консультацію (відповідаємо протягом 5 хвилин):

 • дізнаєтеся офіційну ціну дитячої антипаразитарної програми та на весь інший асортимент Coral Club
 • допоможемо підібрати індивідуальний набір продуктів
 • проконсультуємо щодо БАД і здоров’я (понад 15 років досвіду в нас);
 • допоможемо за кілька хвилин оформити особистий ID-номер для постійної знижки 20%
 • ми щодня на зв’язку з 9 до 21 за Києвом (без вихідних і свят)

Рекомендації щодо харчування в період антипаразитарної програми та після

Питание для детей на антипаразитарной программе Coral Club

У період проходження дитячої програми:

заберіть усі складнокомпонентні страви (5 і більше інгредієнтів). Вони ускладнюють процес травлення їжі, що призводить до додаткової появи токсинів. І це погіршує ефективність антипаразитарної програми;

– рекомендуємо повністю прибрати цукоровмісні продукти та продукти з борошна вищого ґатунку (прості цукри). Замініть на фрукти, але у невеликій кількості. Краще зробити акцент на овочі та каші. Якщо дитину сильно тягне на солодощі, то є дефіцит вітамін С. Додайте в їжу більше таких овочів і фруктів: зелень, шипшина, смородина, малина, полуниця, апельсин, ківі, мандарин;

– приберіть усі погані магазинні продукти – чипси, солодкі газованки, сухарики, морозиво, “Борні” та інші товари у гарній упаковці. Всі вони погіршують травлення, а як писалося вище, погане травлення і паразитні інвазії;

– головний напій – Вода. Вона швидко виводитиме всі токсини від життєдіяльності паразитів. Вода – це наше життя, тому навчіть дитину пити багато води;

– тип живлення – багатий білками та жирами (кількість та різноманітність залежить від віку). Білки (птах, риба, сир, яйце, бобові). Жири (жирна риба – скумбрія, форель, лосось, осетр, сьомга; жовток яєць, вершкове масло 82%, сметана, рослинні олії, горіхи.

Нестача білка в харчуванні дітей – проблема повсюдно. З білка складаються всі імунні тіла (у слині, кишечнику, крові), всі ферменти, які розщеплюють їжу (жири, білки, вуглеводи). Потрібна кількість білка в раціоні – це гарне зростання, міцний імунітет, хороша пам’ять. Жир відповідає за гормональну систему, всі слизові оболонки та гарне перенесення кисню з легенів у кров;

– Збільшити прийом антипаразитарних продуктів – зелень, спеції (залежить від віку)

Харчування після програми:

– також багате білками та жирами. Додаємо яловичину, кролик;

– як і раніше, вода – найголовніший напій. Корал Майн може бути постійним продуктом у сім’ї;

– “швидкі” вуглеводи (все що містить цукор, борошно в / с, картопля, шліфований рис, виноград, банан) краще давати перед тренуванням або активної прогулянки (велосипед, футбол і так далі). Якщо дитина сидить удома чи займається спокійною роботою, краще годувати білками і жирами з невеликим додаванням повільних вуглеводів (каші, овочі, бобові, хліб із борошна грубого помелу чи 1,2 сорта);

– щонайменше в раціоні (1-2 рази на тиждень) солодощі та інші десерти з борошна в/с. Це все “закислення” та “оцукровіння” організму. А це паразити, гастрити, підвищена збудливість, слабкий імунітет, погані зуби. У віці 11-17 років це проблеми зі шкірою, гормональні розлади тощо;

– головні солодощі – це фрукти, особливо ягоди

Якщо у вас є питання щодо дитячої антипаразитарної програми, то зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми допоможемо вирішити всі питання (безкоштовна консультація щодо програми, дозування, харчування, як і де придбати)

Про дорослу антипаразитарну програму можна ознайомитися на цій сторінці