Отримати знижку 20%
Як захистити себе в сезон застуд? Дистриб’ютори Coral Club дають поради
/
Як захистити себе в сезон застуд? Дистриб’ютори Coral Club дають поради
/
Як захистити себе в сезон застуд? Дистриб’ютори Coral Club дають поради

Як захистити себе в сезон застуд? Дистриб’ютори Coral Club дають поради

Як захистити себе в сезон застуд?

Коли загострюються захворювання? Щойно місцевий імунітет “дає слабину”. Тоді організм більшою мірою схильний до впливу бактерій і вірусів. Подібні ситуації найчастіше супроводжуються зміною погоди. Зараз настають холоди – саме час подбати про захист організму. Фахівці діляться своєю “ходовою домашньою аптечкою”, яка стане в пригоді за перших ознак ГРВІ.

Аптечка Coral Club - на сторожі вашого здоров'я

 • запобігти серйозному розвитку хвороби (наприклад, не допустити появи нежиті, кашлю);
 • швидко надати рідним допомогу в разі захворювання на ГРВІ, не вдаючись до використання медикаментозних препаратів;
 • у разі, якщо все-таки настало загострення захворювання, швидко вилікувати кашель, нежить, усунути біль у горлі за допомогою натуральних продуктів;
  не вдаватися до походу в поліклініку і прийому антибіотиків.

Що ж входить до такої натуральної та ефективної домашньої аптечки?

Рекомендуємо ці 4 добавки Coral Club

Корал-Майн, H-500, Сільвер-Макс, Кора мурашиного дерева – незамінні 4 продукти, здатні надати найсильнішу підтримку для вашого і здоров’я ваших близьких. Розглянемо, для чого кожен БАД передбачений і як правильно застосовувати:

Корал-Майн має вигляд порошку в саше, в якому міститься подрібнений кораловий кальцій. Пакетик Корал Майн поміщають у воду або чай (трохи вищий за кімнатну температуру) в ємність об’ємом 250 мл. Таких пакетиків під час хвороби потрібно вживати 4 рази на день.

Як працює? Корисна дія – сприяє кращому відходженню мокротиння (за рахунок підвищеного лужного середовища), а також створює несприятливі умови для шкідливих мікроорганізмів.

H-500. Представлений антиоксидант вирізняється хорошою здатністю протистояти вірусам. Завдяки створенню всіх умов для насичення клітин водою знімає жар. Кремній, що міститься в складі, підвищує захисні сили організму.

Застосовують антиоксидант від 3 до 5 разів на день по 1 таблетці.

Кора мурашиного дерева. Вважається природним антибіотиком, протигрибковим і противірусним засобом. За рахунок основного складового компонента лапохола притупляються ріст і розвиток вірусних клітин, вироблення шкідливими мікроорганізмами ферментів.

Коли і як застосовується? У разі гострої фази захворювання по 2 капсули від 2 до 4 разів на добу. Можна також вживати у вигляді чаю – висипати вміст капсул у чашку, залити окропом і дати трохи настоятися.

Сільвер-макс. Це колоїдний розчин срібла, природний антисептичний засіб, здатний протистояти понад 650 видам бактерій. При застосуванні продукту не настане ускладнення захворювання, виключено звикання.

За перших же ознак застуди необхідно розпилювати Сільвер-Макс у перші години захворювання якомога частіше (зона впливу – слизові носа, очей, горла). Вірус протягом 2-х годин здатний “захопити” організм, тому у ваших силах не допустити цього.

Як допоміжні засоби домашньої аптечки також можуть бути БАДи Котячий кіготь і Молозиво від Coral Club.

Зверніть увагу!

Підвищені дозування, описані вище, дають змогу оперативно впоратися із захворюванням завдяки створенню некомфортних для патогенних мікроорганізмів умов та інтенсивному виведенню продуктів їхньої життєдіяльності з організму. Завдяки тому, що продукти Коралового Клубу з натуральних компонентів і трав, цього не варто боятися.

Корисні поради від консультантів Коралового Клубу

 • Щоб швидше налагодити самопочуття та відновити сили, потрібно пити більше води. Це може бути проста тепла з Корал-Майн, трав’яні чаї.
 • Не забувайте про вітамін С – він сприяє зміцненню стінок судин. А це, своєю чергою, стає перешкодою на шляху у вірусів. Бажано, щоб вітамін С був із натуральних продуктів (грейпфрут, лимон).
 • “Постільний режим” – не вигадка. Хворобу не варто переносити на “ногах”. Коли імунітет ослаблений із перебігом застуди, підвищується ймовірність появи інших ускладнень. Наприклад, тонзиліт, лімфаденіт, ларингіт здатні активувати особливу групу бета-гемолітичних бактерій (це стрептококи групи А). Вони, своєю чергою, з часом вражають судини, серце, призводять до ревматизму.
 • Не поспішайте збивати температуру. Під час застосування аптечних препаратів відбувається різке зниження температури тіла, а це погіршує також і захисні функції організму – імунна система повністю відключається. Безпечною вважається межа 38,5 С. Якщо ви дасте можливість організму самостійно впоратися з хворобою, так все відбудеться досить швидше, ефективніше і без ймовірних ускладнень.

Якщо, приміром, захворіла дитина, у неї підвищена температура – не варто одразу ж давати їй жарознижувальне. Застосуйте Мікрогідрин і напувайте, напувайте, напувайте коралової водою. Фахівці Коралового Клубу радять мати ці добавки в домашній аптечці. Знімати жар потрібно тільки в разі індивідуальної непереносимості та якщо температура вища за 38,5 С.

За більш детальною інформацією щодо домашньої аптечки можна звернутися до консультантів Коралового Клубу.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету