Отримати знижку 20%

Домашня аптечка на випадок застудних захворювань, ГРВІ…
/
Домашня аптечка на випадок застудних захворювань, ГРВІ…
/
Домашня аптечка на випадок застудних захворювань, ГРВІ…

Домашня аптечка на випадок застудних захворювань, ГРВІ…

Домашня аптечка з натуральних добавок

СВІДОМИЙ ПІДХІД ЩОДО ДОМАШНЬОЇ АПТЕЧКИ: ВІД СИНТЕТИКИ ДО НАТУРАЛЬНИХ РІШЕНЬ

У сучасних домашніх умовах аптечка є невід’ємною частиною побуту. Ці медичні препарати та добавки часто купують на основі порад знайомих, рекомендацій реклами або консультацій аптекарів, не завжди з огляду на їхню дійсну необхідність для конкретного захворювання.

Основна частина застосовуваних засобів являє собою синтетичні препарати. Їх використання може викликати низку протипоказань і побічних ефектів, якими багато хто нехтує. Результатом може стати небажаний вплив на різні системи організму.

На жаль, антибіотики, які останнім часом виписуються з помітною легкістю, не є винятком. Їхнє надмірне й необдумане застосування може призвести до порушення балансу мікрофлори, що, своєю чергою, уповільнює роботу імунної системи.

Ключове рішення проблеми полягає в більш усвідомленому підході до складання домашньої аптечки. Варто приділити увагу продукції на натуральній основі, що має доведену ефективність. У цьому контексті продукція Coral Club може стати чудовою альтернативою під час лікування різних захворювань, включно з ковідом, грипом і ГРВІ.

ЧИМ КОРИСНА ДОМАШНЯ АПТЕЧКА CORAL CLUB

Віруси: домашня аптечка

Адаптація до вірусних атак.

В умовах сучасної екології та постійної можливості контакту з вірусами, натуральні засоби Coral Club дають змогу вчасно надати собі та своїм дітям необхідну підтримку. Ці продукти допоможуть вам протистояти вірусам і пережити інфекції без застосування агресивних ліків.

Бактерії: домашня аптечка

Профілактика бактеріальних ускладнень.

Нежить і кашель – це не тільки дискомфорт, а й ризик розвитку бактеріальних ускладнень. Застосовуючи натуральні продукти від Coral Club, ви можете зменшити ймовірність їх виникнення, підтримуючи свій імунітет в оптимальному стані.

Кашель: домашня аптечка

Натуральні рішення проти нежитю та кашлю.

Досить часто нежить і кашель стають нашими постійними супутниками в холодну пору року. Однак, завдяки продукції Coral Club, ви можете забезпечити собі швидкий та ефективний вплив на ці симптоми, при цьому покладаючись на силу природних компонентів.

Візит до лікарів: домашня аптечка

Мінімізація ризику візиту до лікаря.

Ніхто не любить часті походи до лікаря і прийом антибіотиків, які можуть завдати шкоди мікрофлорі організму. Використовуючи продукти Coral Club, ви зміцнюєте свій імунітет і зменшуєте ризики захворювань, що робить візити до лікаря менш імовірними.

ДОБАВКИ CORAL CLUB У ВАШІЙ ДОМАШНІЙ АПТЕЧЦІ.

Корал Майн

Коли йдеться про швидку і природну допомогу за підвищеної температури, Корал-Майн (Coral Mine) стоїть на першому місці.

Концентроване застосування Корал-Майн. Цей продукт являє собою унікальний мінеральний склад, який має низку корисних властивостей.

У разі захворювань рекомендується застосовувати його в концентрованій формі. Для цього достатньо додати один пакетик у склянку (250 мл) теплої води і вживати між прийомами їжі. До чотирьох разів на день можна також додавати його в чай, збагачуючи напій мінералами, але пам’ятайте, щоб вода не була надто гарячою.

Пряме вживання при високій температурі. В екстрених ситуаціях, коли температура сильно піднімається, “Корал-Майн” можна прийняти і в чистому вигляді. Просто відкрийте пакетик, просипте вміст прямо в рот і запийте великою кількістю води.

Цей метод допомагає швидко знизити температуру і зменшити хворобливі відчуття в м’язах.

Лужні властивості для боротьби з інфекцією.

Основна дія “Корал-Майн” полягає в його здатності перетворювати воду на лужну. Ця вода активно сприяє розрідженню і відходженню мокротиння, створюючи при цьому несприятливе середовище для розмноження вірусів і бактерій в організмі. Таким чином, “Корал-Майн” не тільки допомагає знизити симптоми захворювання, а й стимулює організм до швидкого одужання.

H-500

Н-500 – ці антиоксиданти, які мають потужну противірусну активність, м’яко нормалізують підвищену температуру тіла, завдяки природному постачанню клітин водою. А також містять кремній, який значно підвищує захисні сили організму.

По 1 капс 3-5 разів на день у гострій фазі. Н-500 можна висипати з капсули у воду, особливо якщо п’єте їх натщесерце, так навіть краще!

Кора Муравьиного дерева

Кора мурашиного дерева (чиста або з селеном, з мате можна дорослим) – природний антибіотик, противірусний і протигрибковий засіб. Лапахол, як компонент кори, гальмує виробництво ферментів у вірусах і бактеріях ще на клітинному рівні, що зводить можливість їхньої репродукції на “ні”.
По 2 капс 3-4 рази на день у гострій фазі.

Кору можна заварювати й пити як чай, попередньо висипавши 2 капс у чашку й заливши окропом.

До чаю можна додавати інші трави і мед, щоб зробити його приємнішим на смак.

Сильвер-Макс

Сільвер-макс – колоїдний розчин срібла зі зручною насадкою-розпилювачем. Срібло – потужний природний антисептик, впливає більш ніж на 650 видів патогенних агентів, не викликає звикання ускладнень.

У перші години появи симптомів застуди (очі, що сльозяться, головний біль, нежить, температура) розпилюйте Сільвер-макс у горло і ніс дуже активно (1-2 пшики кожні 30 хв), бо у вірусу є лише 2 години, щоб захопити ваш організм.
Наступного дня вже буде достатньо використовувати по 3 рази на день.

Натуральні коректори імунітету

Також корисно мати в аптечці природні імуностимулятори – Колострум (Молозиво) або Котячий Кіготь, які також є в наявності в Coral Club.

Зверніть увагу на підвищені дозування, їх не варто боятися, бо ці продукти не зашкодять вашому організму!

Ці добавки створюють несприятливі умови для патогенних мікробів, а трави допомагають очистити організм від їхнього впливу.

Пийте багато рідини – краще звичайної теплої води з Корал-майн або трав’яні чаї, також додавайте вітамін С з натуральних продуктів – лимон, грейпфрут. Вітамін С зміцнює судинну стінку, тим самим запобігає потраплянню вірусів.

ВАЖЛИВІ НЮАНСИ

  • Більшість аптечних препаратів збивають температуру дуже різко, і вона знижується в зону, де геть відключається робота імунної системи.
  • Наш імунітет працює за температури, безпечна межа, до якої не варто збивати – це 38,5.
  • Якщо ви маєте можливість полежати і “похворіти” з цією температурою, то ваш організм швидше впорається з хворобою з мінімальними ускладненнями.
  • Якщо дитина може нормально переносити таку температуру, не поспішайте її збивати, дайте комбінацію Кора Мурашиного дерева + H-500 і рясно поїть!
  • Збивайте температуру тільки якщо переносите її дуже погано і якщо вона перевищує межу 39.

Багато вірусів дають ускладнення на різні органи, тягнуть за собою бактеріальні ускладнення і якщо переносити вірус на ногах – це загрожує навіть ревматизмом. Часто ангіну (тонзиліт), фарингіт, лімфаденіт запускають особливі бактерії – бета-гемолітичні стрептококи групи А. Ці ж бактерії при ускладненні вражають серце, кровоносні судини та суглоби, що призводить до ревматизму.
Тому…

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

P.S. Все вищевикладене перевірено неодноразово на особистому досвіді та позитивних результатах тисячі наших клієнтів.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

  • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
  • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
  • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету