Отримати знижку 20%

Коло-Вада – що це таке? Ваш шлях до краси та здоров’я
/
Коло-Вада – що це таке? Ваш шлях до краси та здоров’я
/
Коло-Вада – що це таке? Ваш шлях до краси та здоров’я

Коло-Вада – що це таке? Ваш шлях до краси та здоров’я

Що таке Коло Вада

Програма Коло-Вада – це двотижневий комплекс очищення організму. На ринку здоров’я з початку 2000 років. Виробляється на американських підприємствах і сертифікований міжнародним документом якості GMP.

Всі компоненти Коло Вади розфасовані в зручні пакетики і розділені на 3 продумані етапи:

Етапи очищення в програмі Коло Вада

Підготовка (7 днів).

На цьому етапі людина має дотримуватися спеціально розробленої дієти і вживати 2 рази на день, вранці та ввечері, перед їжею пакетики зі спеціальними добавками. від Коралового Клубу. Добавки містять речовини, призначені для виведення паразитів (Лист Чорного Горіха), посилення травлення (рослинні ферменти) тощо. Прийом таких трав’яних зборів сприяє швидкому виведенню шлаків з організму.

Очищення (4 дні).

У цей період потрібно приймати вміст пакетиків із другого набору – спеціальний порошок, який потрібно розводити з водою до желеподібного стану. Головне завдання цих речовин (Алтимейта, Люцерни, Каолінової глини та ін.) – видалити всі шлаки з кишечнику. Вживати їжу в ці 4 дні не можна, тільки п’ється 4 рази на день порошок (глина) Коло Вада Мікс, який йде в комплекті на 2 етапі.

Відновлення (3 дні).

Відбувається налагодження функціонування ШКТ шляхом заселення корисної флори, насичення крові вітамінами й мінералами.
Протягом усього курсу потрібно пити багато води (2-3 літри на день), але уникати соків з підвищеним рівнем кислотності. Додавання Корал-Майна сприяє збагаченню рідини корисними компонентами та структуруванню.

КУРС КОЛО-ВАДА: Які вона дає результати

 • відбувається
 • зниження ваги;
 • поліпшується робота нирок, печінки, шлунка, серця;
 • зникають шкірні висипання та плями;
 • Коло Вада ефективна в прискоренні лікування таких проблем, як псоріаз, алергія, артрит, артроз;
 • налагоджується функціонування секреційних залоз;
  відновлюється зовнішній вигляд шкірних покривів.

Зверніться до нас, ми дамо безоплатну консультацію щодо застосування та підкажемо, де замовити Коло Ваду Плюс (Грін, Лайт).

ЧОМУ БУЛО РОЗРОБЛЕНО ПРОГРАМУ КОЛО ВАДА?

Майже всі хвороби та проблеми зі здоров’ям починаються зі шлунково-кишкового тракту, а точніше – з продуктів, якими ми харчуємося. Вживання неякісної, нездорової їжі позначається на зовнішньому вигляді людини: з’являються шкірні плями, висипання, знижується загальний тонус організму.

Усе це пов’язано з накопиченням шлакових і глинистих відкладень у кишківнику, що є першою причиною розладів шлунково-кишкового тракту, появи паразитів (глистів, лямблій, гостриків) та подальшого розвитку в серйозні хронічні й гострі проблеми…

Ще один факт – за даними медиків, травна система найбільш схильна до раку. Вага шлаків, що скупчуються на стінках 9-метрового кишківника, у дорослої людини може сягати 10-12 кілограмів. І з кожним днем вони продовжують згубно впливати на організм, виділяючи отрути і токсини.

Щоб уникнути всього перерахованого вище, уберегти своє тіло і подовжити молодість, було розроблено програму очищення і відновлення кишківника за 2 тижні Коло Вада Плюс.

Докладніше про Коло Ваду, що це таке і як її проходити читайте тут

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету