Отримати знижку 20%

Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи
/
Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи
/
Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи

Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи

Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи

ЯК ДОПОМОГТИ ШКІРІ?

У людської шкіри, як найбільшого органу на тілі, є маса різноманітних функцій – від захисної до дихальної, чим забезпечується нормальна робота всього організму. Один із напрямків роботи полягає у виділенні різних речовин назовні через сальні залози і пори, за допомогою поту та інших субстанцій. Підтримка цієї функції дуже важлива – адже нормальна шкіра є прямим свідченням здоров’я людини.

Відновлення і зміцнення шкіри як видільної системи з Кораловим Клубом – це простий і легкий спосіб поліпшити роботу епідермісу і дерми в повсякденних умовах. Особливо важливий момент – видалення або пом’якшення косметичних недоліків, які видно неозброєним оком.

ВІДНОВЛЕННЯ І ЗМІЦНЕННЯ ШКІРИ ЯК ВИДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ З КОРАЛОВИМ КЛУБОМ

Головний принцип функціонування зовнішнього покриву полягає в збалансованому кислотно-лужному середовищі в клітинах і тканинах, в достатніх обсягах споживаної води. Функція шкіри виділення різних сторонніх компонентів, видалення відмерлих клітин з потом, позбавлення жирів має також підтримуватися вітамінними і мінеральними комплексами.

Відновлення та зміцнення шкіри як видільної системи з Кораловим Клубом відбувається на підставі розробок провідних медичних центрів із застосуванням тільки натуральних компонентів у біологічно-активних добавках. Основний комплекс обов’язково включає:

 • Корал Детокс Плюс – це комплексна програма на 30 днів, створена для ретельного очищення організму від водо- та жиророзчинних токсинів. При їх надлишку проблеми починають проявлятися на шкірі, у вигляді вугрів та дрібної висипки. З «Корал Детокс Плюс» ваша шкіра буде чистою та свіжою.
 • Колаген Промарін: біодоступний колаген, комплекс розрахований на 1 місяць. Дуже якісно покращує стан шкіри. Цьому підтвердження – тисячі задоволених клієнтів у всьому світі
 • Артишок – не просто добавка. Це натуральний засіб, який стимулює вироблення жовчі та допомагає організму позбавлятися надлишків рідини, забезпечуючи відчуття легкості.
 • Дейлі Делішес – комбінований продукт, що містить білок та колаген, необхідні для підтримки пружності та молодості вашої шкіри. Це запорука красивого та здорового зовнішнього вигляду.
 • Селен – потужний антиоксидант, який зміцнює імунітет і захищає клітини організму від руйнівної дії вільних радикалів.
 • Омега 3 – джерело корисних жирів, необхідних для нормального функціонування кожної клітини у вашому тілі. Ця добавка завоювала популярність серед жінок США, які прагнуть краси та здоров’я. І ви можете переконатись у її ефективності, приймаючи до 6 капсул на день.
 • Жир Ему – натуральний засіб, який забезпечує глибоке зволоження та регенерацію шкіри, роблячи її м’якою та бархатистою.
 • Корал Майн  – унікальна мінеральна композиція, призначена для збагачення питної води. Адже якісна вода – це запорука гарної шкіри. Завдяки їй токсини легше та швидше виводяться з організму, забезпечуючи свіжий та молодий вигляд вашої шкіри.

Спеціально підготовлені БАДи від Coral Club допоможуть позбавитися будь-яких висипів, дефектів на шкірі, знизити вплив косметичних та побутових засобів, харчування, навколишнього середовища.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету