Отримати знижку 20%

Відновлення та зміцнення імунітету
/
Відновлення та зміцнення імунітету
/
Відновлення та зміцнення імунітету

Відновлення та зміцнення імунітету

Відновлення та зміцнення імунітету

ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ З CORAL CLUB: ВІД ВІДНОВЛЕННЯ ДО СТІЙКОГО ЗАХИСТУ

У сучасному світі багато хто стикається з проблемами імунної системи через постійні стреси, несприятливу екологію і неправильний спосіб життя. Здоровий імунітет – це наш перший і головний захисник від безлічі хвороб, шкідливих мікроорганізмів і токсинів. Коли імунітет знижується, організм стає вразливим до різних інфекцій і захворювань.

З Кораловим Клубом ви можете не тільки відновити, а й зміцнити свій імунітет. Це дає можливість вашому організму активувати свої внутрішні резерви і боротися із зовнішніми загрозами більш ефективно.

Для досягнення цієї мети Кораловий Клуб пропонує комплекс біологічно активних добавок, розроблених з урахуванням потреб кожного органу, що відповідає за імунітет. Цей комплекс враховує різні причини зниження імунітету, чи то стрес, чи то неправильне харчування, чи то шкідливі звички, чи то нестача вітамінів, чи то надмірні фізичні навантаження. Користуючись продукцією Коралового Клубу, ви отримуєте комплексний захист і зміцнення свого організму.

Під час приймання БАДа від Coral Club людині не потрібно змінювати свій звичний спосіб життя, дієту або обмежувати себе в чому-небудь. Досить приймати капсули і таблетки 1-2 рази на день, щоб непомітно і поступово стимулювати систему:

 • Корал Детокс Плюс: комплекс виведення токсинів на 30 днів, який зробить перший важливий крок у зміцненні імунітету
 • Коло Вада Плюс або Коло Вада Грін: 2 тижні очищення та відновлення кишечника. Кишечник – це місце імунітету. Хворий та брудний кишечник не дасть сильного імунітету
 • Активін: набір природних антиоксидантів та вітамінів А, С, Е;
 • Противіті та Дейлі Делішес – білкові добавки. Всі наші імунні клітини складаються з білка. При тривалому дефіциті в харчуванні білка може помітно послабити імунітет
 • Колоїдне срібло – активує роботу В -Імунних клітин. Особливо потрібен тим людям, у кого видалені мигдалики, аденоїди, лімфовузол або апендицит;
 • Котячий Кіготь – одна з найголовніших натуральних природних добавок для імунітету, яка посилює процес розщеплення всього чужорідного всередині імунної клітини.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЯК ФУНДАМЕНТ МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ

Наші імунні можливості закладаються в дитинстві, особливо активно до 15 років, коли активно функціонує вилочкова залоза. У цей період вкрай важливо забезпечити дитину всім необхідним для повноцінного розвитку імунної системи:

 1. Білки – це будівельний матеріал для нашого тіла. Включайте до раціону дитини якісні джерела білка: яйця, молочні продукти, бобові, рибу, а також дієтичні сорти м’яса, такі як птах, кролик і телятина.
 2. Жири є не менш важливими для нашого здоров’я. Вони є оболонкою для імунних клітин. До корисних джерел жиру відносяться жовток, різні види ікри, різноманітні рослинні олії, риб’ячий жир, вершкове масло та сметана.

Варто врахувати, що основою раціону повинні бути саме білки і жири. Вони беруть участь у формуванні імунних клітин, роблячи їхнє функціонування ефективним. Однак швидкі вуглеводи, як-от солодощі, вироби з білого борошна і надлишок крохмалю (наприклад, з картоплі), можуть негативно впливати на стан імунної системи.

У міру дорослішання, якість дитячого харчування і звички, що склалися в дитинстві, починають проявляти свій вплив на здоров’я. Тому важливо не тільки правильно харчувати дитину, а й дорослому стежити за своїм раціоном і способом життя.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету