Отримати знижку 20%

Хронічна втома: причини і що робити, щоб повернути сили?
/
Хронічна втома: причини і що робити, щоб повернути сили?
/
Хронічна втома: причини і що робити, щоб повернути сили?

Хронічна втома: причини і що робити, щоб повернути сили?

Хроническая усталость

Не кваптеся злитися на себе, якщо стали неефективні в роботі та не сваріть підростаюче покоління за те, що сплять на парах. Хронічна втома – досить поширена проблема 21 століття, з якою стикаються люди різного віку і професій.

Якщо ви живете у великому місті, працюєте в закритому приміщенні, маєте шкідливі звички, не встигаєте вчасно і правильно харчуватися – ймовірність обзавестися хронічною втомою зростає. Ми не схиляємо виправдовувати свої невдачі цим станом, а навпаки – розберемо причини хронічної втоми та розповімо, як боротися з хронічною втомою.

ХРОНІЧНА ВТОМА: ЩО РОБИТИ, ЩОБ НЕ ПОГІРШИТИ?

Слабкість, позіхання, сонливість і відсутність енергії – деякі із симптомів, за якими можна впізнати хронічну втому. Перебування в такому стані тривалий час може призвести до апатії, депресії та інших проблем із психічним і фізичним здоров’ям.

Саме зараз, помітивши у себе перераховані ознаки, варто почати боротьбу з цим станом. Тим самим ви уникнете більш серйозних проблем.

Є 2 шляхи розв’язання проблеми, що доповнюють один одного:

 • Знайти й усунути причини хронічної втоми.
 • Допомогти організму знайти сили для боротьби за допомогою правильного харчування.

Пройдемо по порядку.

ПРИЧИНИ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ

ПРИЧИНИ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ: МІСІЯ - УСУНУТИ

Слабкість – це, по суті, нестача організму енергії на здійснення основних функцій.

Якщо клітини виробляють недостатньо “життєвої сили”, наш мозок намагається грамотно розпорядитися тим, що є, економлячи і перерозподіляючи енергію на свій розсуд. Саме тому дуже важко переконати себе йти на пробіжку, якщо мозок планує або вже пустив енергію на складання річного звіту або приготування вечері.

Мета – дати організму більше енергетичних ресурсів. А для цього потрібно зрозуміти, як вони формуються.

У виробленні з глюкози енергії головну роль відіграє кисень. Від його кількості залежить працездатність клітин. Але навіть при повноцінному надходженні О2, діяльності клітин можуть заважати накопичені токсини.

Таким чином, є 2 основні причини хронічної втоми:

 • Брак кисню. У медицині називається гіпоксією. Може бути як тривалою, так і короткочасною.
 • Зашлакованість організму. Найчастіше залежить від способу й умов життя.

Своєю чергою, нестача кисню може бути спричинена такими причинами:

 • Тривале перебування в закритому мало провітрюваному приміщенні (офіс, торговий центр, університет, школа, тощо).
 • Пошкоджений сурфактант (речовина на поверхні легеневих альвеол на кордоні повітря-рідина, яка сприяє передаванню повітря в кров і приймання вуглекислого газу). Пошкоджується через куріння, потрапляння вірусів, малу кількість корисних жирів у раціоні, а також через погану екологію.
 • Нестача гемоглобіну, який відповідає за передачу кисню в клітини. Його нестача може бути спричинена як кровотечами, так і незбалансованим харчуванням (нестача білкової їжі в раціоні – сир, м’ясо, риба, бобові).

Таким чином, для нормалізації рівня кисню потрібно:

 • Провітрювати приміщення або використовувати озонатори повітря і кондиціонери з очищенням (якщо ситуація за вікном далека від ідеальної).
 • Гуляти на свіжому повітрі мінімум 1 годину на день.
 • Відновити сурфактант (відвідувати сольові кімнати, додати в раціон корисні жири і білкові продукти).
 • Періодично стежити за гемоглобіном (достатньо клінічного аналізу крові) і контролювати його рівень.

Що стосується зашлакованості організму, вона може виникнути внаслідок:

 • незбалансованого харчування;
 • стресів;
 • проживання і роботи в загазованому місті;
 • часті хвороби та лікування медикаментами.

У цьому разі необхідно мінімізувати ризики, налагодити режим сну і правильний раціон харчування, періодично робити чистку організму.

yak borotisya z hronichnoyu vtomoyu

ЯК БОРОТИСЯ З ХРОНІЧНОЮ ВТОМОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ ХАРЧУВАННЯ?

Повністю виключити всі причини хронічної втоми – неможливо. Але важливо їх мінімізувати і дати допомогу організму у вигляді добавок.

Для початку потрібно прибрати з раціону швидкі вуглеводи (солодощі, кондитерські вироби, випічка з борошна вищого ґатунку, картопля, шліфовані крупи). Вони в комплексі з тривалою хронічною втомою можуть призвести до діабету другого типу.

Ми рекомендуємо додати до харчування такі добавки:

Корал Детокс – комплекс продуктів для виведення токсинів і відновлення життєвих сил. Включає: “Асимілятор” важливий корисними для ШКТ ферментами, антиоксидант “Н-500”, пакетики з кораловим кальцієм для структурування води “Корал-Майн”, джерело фосфоліпідів (корисних жирів) і захисник клітин “Корал Лецитин”.

Джерела корисних жирів “Лецитин” і “Омега 3” – рекомендований курс 3 місяці. (Це найпопулярніші добавки в раціоні харчування американців, особливо жінок).

Білкові натуральні коктейлі Дейлі Делішес – смачне і корисне джерело збалансованого білка. Тішить приємним смаком (шоколад, ваніль, малина) і корисними властивостями (нормалізація травлення, відновлення сил, поліпшення стану шкіри, допоможе нормалізувати кількість білка гемоглобіну в крові).

Алтімейт – продукт, в состав которого входят витамины и минералы для поддержания жизненных сил организма (Витамины С, Д3, А, Е, группы В, Магний, Калий, Кальций и многие другие).

ВИСНОВКИ ПРО ХРОНІЧНУ ВТОМУ

Хронічна втома – це комплекс проблем, які неможливо розв’язати якоюсь однією дією або якоюсь однією таблеткою.

Тут потрібен комплексний підхід:

 • зміна способу повсякденного життя (прогулянки, ставлення до шкідливих звичок і місця проживання);
 • кардинальний перегляд щоденного раціону харчування. Головне білкові та жирові продукти, а не вуглеводи (цукор, продукти з борошна вищого ґатунку, картопля, шліфований рис);
 • профілактичні дії (детокс організму);
 • зрозуміти важливість натуральних добавок у раціоні сучасної людини

Підходьте до вирішення будь-якої проблеми комплексно – і ви швидше отримаєте бажаний результат. За детальною безоплатною консультацією про те, як боротися з хронічною втомою (харчування з урахуванням ваших проблем і застосування натуральних добавок), можете звернутися до фахівця Коралового Клубу.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету