Отримати знижку 20%

Програма “Чоловіче довголіття” від Коралового Клубу
/
Програма “Чоловіче довголіття” від Коралового Клубу
/
Програма “Чоловіче довголіття” від Коралового Клубу

Програма “Чоловіче довголіття” від Коралового Клубу

Програма для здоров'я чоловіків

Відомо, що більшість чоловіків не дуже-то й стежать за своїм здоров’ям, часто мають шкідливі звички. Це призводить до появи “букета” хвороб і скорочення середньої тривалості життя сильної половини людства. Запорукою міцного здоров’я у чоловіків є низка чинників:

  • Правильне, збалансоване харчування. Більше білків (1,2 -1,5 грама на 1 кг вашої здорової ваги) і жирів (0,8 – 1,2 грама на 1 кг вашої ваги) та мінімум “швидких” вуглеводів (цукор, продукти з борошна вищого ґатунку, картопля тощо).
  • Постійні спортивні заняття. Тривалі тренування, біг вранці сприяють підтримці тонусу м’язів і працездатності кровоносно-судинної системи.
  • Регулярні заняття сексом теж відіграють важливу роль. Баланс статевих гормонів, тобто високий рівень тестостерону, в організмі у чоловіків підвищує шанси дожити до 100 років.

ПРОГРАМА "ЧОЛОВІЧЕ ДОВГОЛІТТЯ" - УПОВІЛЬНЮЄ СТАРІСТЬ

Вживання біодобавок допомагає зміцнити імунітет і запобігти низці хвороб, зокрема імпотенції. Досвідчені фахівці Коралового Клубу розробили відновлювальну програму для чоловіків, основою якої є вживання таких ефективних засобів:

Лібідекстра – натуральний комплекс рослинних компонентів для здоров’я чоловіків. Приймається по 1 капсулі протягом 1-2 місяців. Курс можна повторювати кожні 4-5 місяців

Дейлі Делішес – білковий коктейль для тонусу м’язів і міцного імунітету. Щодня 80% чоловічого населення світу отримують у дефіциті білкових продуктів. 30 – 50 грам – 1 раз на день між прийомами їжі.

Лецитин, Омега 3, Жир печінки акули – натуральні жири, потрібні для вироблення хорошого холестерину і тестостерону. Обов’язкові в раціоні харчування на постійній основі. Кожну добавку можна приймати на день до 6 капсул.

Артишок – здоров’я печінки. Це орган, де формуються білкові імунні клітини, тестостерон і холестерин. Для профілактики 1-2 банки раз на 6-9 місяців

Кора мурашиного дерева (п’ється по 1 капсулі, 4 прийоми на день). Для підвищення кількості антитіл у крові. Для профілактики 1-2 банки раз на осінній і весняний період.

Цинк – важливий мінерал у складі сперматозоїдів.

Корал-Майн. Забезпечує добовий запас рідини та корисних елементів в організмі.

ПРОГРАМА "ЧОЛОВІЧЕ ДОВГОЛІТТЯ" - ЗАЛИШАЙТЕСЯ МОЛОДИМИ ТА ЗДОРОВИМИ

Продукти спрямовані на підтримання необхідного рівня тестостерону в організмі у чоловіків, відіграють важливу роль у регулюванні кількості солі та глюкози в крові. Результат – відмінне самопочуття, довголіття, впевненість у собі.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

  • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
  • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
  • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету