Отримати знижку 20%
Відновлення крові при анемії
/
Відновлення крові при анемії
/
Відновлення крові при анемії

Відновлення крові при анемії

Відновлення крові при анемії

КОМПЛЕКСНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ АНЕМІЇ З ПРОДУКЦІЄЮ КОРАЛОВОГО КЛУБУ

Анемія, або недокрів’я, – це стан, за якого в крові знижена кількість гемоглобіну або червоних кров’яних тілець, що призводить до погіршення доставки кисню в тканини організму. Це може спричиняти втому, слабкість, блідість шкіри та інші симптоми. Однією з основних причин анемії є дефіцит заліза в організмі, який необхідний для виробництва гемоглобіну. Іншими причинами можуть бути нестача фолієвої кислоти, вітаміну В12 або інших необхідних елементів.

Відновлення крові при анемії за допомогою продукції Коралового Клубу пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми. Цей комплекс спрямований на збільшення рівня гемоглобіну, стимуляцію виробництва червоних кров’яних тілець, а також забезпечення організму необхідним залізом і вітаміном C. Вітамін С відіграє ключову роль, оскільки він покращує засвоєння заліза організмом.

Таким чином, обираючи натуральні добавки Коралового Клубу, ви можете істотно допомогти своєму організму в боротьбі з анемією, насичуючи його вітамінами та мінералами, необхідними для здоров’я і правильного функціонування крові.

БІОЛОГІЧНО-АКТИВНІ ДОБАВКИ ВІД CORAL CLUB ДЛЯ КРОВІ

 • Добавка Залізо – найважливіший елемент здоров’я крові. Він бере активну участь у процесах формування гемоглобіну, який відповідальний за перенесення кисню до клітин. Без достатньої кількості заліза ваше тіло не може виробляти достатньо здорових кров’яних тілець.
 • Селен – Ефективний антиоксидант, який не тільки бореться з вільними радикалами, але й покращує тривалість життя еритроцитів, дбаючи про стан крові.
 • Вітамін С – Багатофункціональний вітамін, який, крім посилення імунітету, також сприяє більш ефективному засвоєнню заліза з їжі.
 • Дейлі Делішес та Противіті – Ці добавки надають вам цілий комплекс амінокислот, які необхідні для формування білків, відповідальних за перенесення заліза в крові. Без цих “перевізників” навіть надлишок заліза може не дати очікуваного ефекту.
 • Корал Хлорелла – Потужний засіб для детоксикації організму. Крім того, є джерелом хлорофілу, який підтримує здорову флору кишківника.
 • Спіруліна – Не тільки джерело поживних речовин, а й вітаміну В12, який відіграє ключову роль у процесах кровотворення.
 • Корал Майн – Цей порошок покращує якість води, яку ви п’єте. Враховуючи, що вода становить основну частину крові, її якість впливає на стан вашого здоров’я.
 • Супер Флора та Хай-Файбер – Ці добавки забезпечують ваш організм корисними бактеріями та клітковиною, які сприяють виробленню вітаміну В12 у кишечнику.

ВІДНОВЛЕННЯ КРОВІ В РАЗІ АНЕМІЇ

“Недокрів’я” в багатьох випадках є причиною хірургічного втручання, втрати крові різними шляхами – травми, поранення, менструація в жінок, – і воно має тимчасовий характер, коли організмові треба напрацювати новий об’єм гемоглобіну. Деякі види захворювання є вродженими і вилікувати їх не можна. Але в будь-якому з наведених варіантів, допомога натуральних БАДів для профілактики не буде зайвою.

Лише 1-3 таблетки під час їжі або після неї протягом дня – залежно від рекомендацій в інструкції, і будь-які проблеми з гемоглобіном, еритроцитами, вмістом ключових мікроелементів буде вирішено. Навіть по таблетці кілька разів на день простого “заліза” здатне поліпшити стан кров’яних тілець.

У вас з'явилися питання? Напишіть нам у Телеграм

Ми щодня на зв’язку (з 9 до 20 за Києвом) без вихідних. Чим ми можемо допомогти:

 • оформимо вам постійну знижку 20% на всю продукцію;
 • проконсультуємо щодо продукту і здоров’я (понад 15 років досвіду у нас);
 • підберемо потрібні добавки з урахуванням ваших запитів і бюджету